Dr. Hernádi Balázs
szülész-nőgyógyász, nőgyógyászati daganatsebész
Segítőkész
Azzal voltam megelégedve a legjobban, hogy mindenki segítőkész és kedves volt! KÖSZÖNÖM!
Dr. Zinner Balázs
szülész-nőgyógyász, magas rizikójú terhességek specialistája
Szakmaiság és megértés
Zinner doktor úr nagyon kedves, gondoskodó volt a vizsgálat alatt. Részletesen kikérdezett és nagyon alaposan elmagyarázta a következő teendőket.
Dr. Józan Gyöngyi
nőgyógyász, sebész
Türelem és kedvesség
Dr. Józan Gyöngyi és Erőss Orsolya nagyon türelmesek, kedvesek voltak hozzám - pánikolok minden orvosnál, próbálták viccesen oldani a feszültséget, amivel sokat segítettek. Tudnak hallgatni és nem kell kérdeznie az embernek.
Dr. Margitai Barnabás
nőgyógyász, életmód orvos
Alapos, kedves
A doktor úr igen alaposan megvizsgált és elmagyarázott közben részletesen mindent. Nem beszélt velem lekezelően, ami egy üde színfolt volt az egészségügyi tapasztalataimban. Nagyon köszönöm!
Dr. Szélessy Zsuzsanna
hematológus, belgyógyász
Maximálisan és kiváló szakértelemmel tájékoztatott
Nagyon szép környezetben, kiváló orvossal és kiszolgáló személyzettel találkoztam. A doktornő- dr. Szélessy Zsuzsanna- nagyon kedves volt, maximálisan és kiváló szakértelemmel tájékoztatott az engem érintett betegségről. Türelmes volt, minden kérdésemre választ kaptam. A továbbiakra nézve útmutatást kaptam tőle.
Dr. Turi Zsuzsanna
szülész-nőgyógyász, diabetológus
Emlékezett rám
Tetszett, hogy mindig elmondja, mikor mit fog csinálni. Tetszett, hogy még csak másodszor voltam nála, de több hónap után is emlékezett rám. (Ezek alapvető dolgok, amit sajnos elég kevés helyen látni.)
Dr. Porochnavecz Marietta
diabetológus, terhességi cukorbetegség specialista
Alapos
Porochnavecz Marietta doktornő rendkívül alapos és kedves volt a vizit során. Teljesen biztonságban éreztem magam, megnyugtató volt látni a doktornő szakmai felkészültségét és tapasztalatát! Minden kérdésemre választ kaptam amiért külön hálás vagyok, örülök, higy a doktornőt megtaláltam,
Varga Dóra
vezető dietetikus
Minden kérdésemre választ kaptam
Nagyon tetszett, hogy őszintén és bizalommal fordulhattam Dórához, és minden kérdésemre választ kaptam. A szolgáltatás teljes ideje alatt rám figyelt, igyekezett minden problémámra megoldást találni. Rengeteg új és hasznos információt kaptam tőle, és biztosan vissza fogok menni hozzá, amennyiben erre szükség lesz.
Dr. Gergely Mária
radiológus
Csakis a doktornőben bízom!!
Dr. Gergely Mária doktornőhöz évek óta visszajárok, mert az egyik legprofesszionálisabb, legkedvesebb és legemberségessebb orvosnak tartom, akinél eddig valaha is jártam.