Dr. Hernádi Balázs
szülész-nőgyógyász, nőgyógyászati daganatsebész
Segítőkész
Azzal voltam megelégedve a legjobban, hogy mindenki segítőkész és kedves volt! KÖSZÖNÖM!
Dr. Zinner Balázs
szülész-nőgyógyász, magas rizikójú terhességek specialistája
Kedvesség és alaposság
Nagyon örülök, hogy rátaláltam Zinner doktor úrra! Nélküle, még most is kételyek között lennék. A legmegértőbb és legalaposabb orvos, akivel találkoztam. Tényleg törődött velem és segített, hogy sikeresen kihordjam kisbabámat, hogy ne csak aggódás legyen a terhesség. Köszönöm!
Dr. Józan Gyöngyi
nőgyógyász, sebész
Megnyugtató szakmaiság
Egy számomra elég intim, erős vérzéses problémával fordultam a doktornőhöz. Szakmaisága és türelme lenyűgözött. Nagyon köszönöm!
Dr. Margitai Barnabás
nőgyógyász, életmód orvos
Aranyos
Hálás vagyok a doktor úrnak, mert végre valaki komolyan foglalkozott a problémámmal. :) Nagyon kedves és megértő volt velem.
Dr. Szélessy Zsuzsanna
hematológus, belgyógyász
Pozitív
Nagyon megnyerő az ügyfélszolgálaton dolgozók segítőkészsége, mosolygóssága, embersége, közvetlensége. Szélessy doktornő szakmai hozzáállása, holisztikus szemlélete, az orvosszakmai nyelvezet közérthetővé tétele, a jövőre vonatkozó tanácsadása, mind - mind nagyon pozitív érzelmet váltott ki belőlem.
Dr. Turi Zsuzsanna
szülész-nőgyógyász, diabetológus
Kiváló szakember
Turi Zsuzsanna doktornő a lehető legjobb választás volt. Kiváló szakember, akit tényleg érdekel az ember problémája. Nem csak a testtel, de a lélekkel is foglalkozik. Örülök, hogy őt választottam.
Dr. Porochnavecz Marietta
diabetológus, terhességi cukorbetegség specialista
Egy kismama
A Doktor nő tudása és kedvességével nagyon elégedet voltam valamint a recepciós hölgy is figyelmes volt.
Varga Dóra
vezető dietetikus
Minden kérdésemre választ kaptam
Nagyon tetszett, hogy őszintén és bizalommal fordulhattam Dórához, és minden kérdésemre választ kaptam. A szolgáltatás teljes ideje alatt rám figyelt, igyekezett minden problémámra megoldást találni. Rengeteg új és hasznos információt kaptam tőle, és biztosan vissza fogok menni hozzá, amennyiben erre szükség lesz.
Dr. Gergely Mária
radiológus
Választ kaptam minden kérdésemre
A recepción kedvesek,segítőkészek voltak,a doktornő szintén minden részletre kiterjedően ,és számomra a lehető legalaposabb vizsgálatot végezte el. Kedves,nyugodt hangvételű a teljes vizsgálat előtt, alatt és után is. Választ kaptam minden kérdésemre.Köszönöm.