Dr. Hernádi Balázs
szülész-nőgyógyász, nőgyógyászati daganatsebész
Figyelmes
Dr. Herendi Balázs doktor munkájával maximálisan meg voltam vele elégedve. Kitűnő szakember, kedves, figyelmes.
Dr. Zinner Balázs
szülész-nőgyógyász, magas rizikójú terhességek specialistája
Köszönet, mindenért
A doktor úr nélkül, ma nem lehetnék boldog édesanya. Hosszú évek fájdalmai után segített, hogy a várandósságom ne újabb kudarccal, fájdalommal végződjön. Örökké hálás leszek ezért.
Dr. Józan Gyöngyi
nőgyógyász, sebész
Mindenre kiterjedő
Úgy bántak velem, ahogyan azt elvártam, a feszültségem huss elreppent. Köszönöm a Doktornőnek a mindenre kiteredő vizsgálatot!
Dr. Margitai Barnabás
nőgyógyász, életmód orvos
Alapos, kedves
A doktor úr igen alaposan megvizsgált és elmagyarázott közben részletesen mindent. Nem beszélt velem lekezelően, ami egy üde színfolt volt az egészségügyi tapasztalataimban. Nagyon köszönöm!
Dr. Szélessy Zsuzsanna
hematológus, belgyógyász
Megragadta a lényeget
A doktornő kedvesen, koncentráltan, megragadva a lényeget, megnyugtató megoldást kínált problémánkra. Magabiztossága, szakértelme megnyugtató volt.
Dr. Turi Zsuzsanna
szülész-nőgyógyász, diabetológus
Nyugodt légkör
Elégedett voltam a fogadtatással minden téren. Mindenki kedves, türelmes volt és nyugodt légkörben zajlott minden.
Dr. Porochnavecz Marietta
diabetológus, terhességi cukorbetegség specialista
Egy elégedett páciens
Miután megismerte a doktornő betegségem előzményeit, részletesen elmondta, hogy milyen lehetőségeim vannak a jobbulás reményében. Együttműködő volt abban, hogy nem kell feltétlenül, azonnal orvosságot szedni, hanem a már megkezdett diétát pontosította. Ellátott ismeretterjesztő anyagokkal, melyek segítik a megfelelő diéta kialakítását, meghatározta a további vizsgálatok menetét. Elégedett vagyok.
Varga Dóra
vezető dietetikus
Szakmailag nagyon felkészült és segítőkész
Dóra szakmailag nagyon felkészült és segítőkész, a megbeszélésre elég sok egyéni problémával és kérdéssel érkeztem, amelyekre azonnal tudott megoldást és esetleg egy jobb alternatívát ajánlani. Összességében a felkészültsége, segítő készsége és kedvessége az amivel legjobban meg voltam elégedve, barátaimnak, ismerőseimnek is bátran ajánlom majd a jövőben
Dr. Gergely Mária
radiológus
Választ kaptam minden kérdésemre
A recepción kedvesek,segítőkészek voltak,a doktornő szintén minden részletre kiterjedően ,és számomra a lehető legalaposabb vizsgálatot végezte el. Kedves,nyugodt hangvételű a teljes vizsgálat előtt, alatt és után is. Választ kaptam minden kérdésemre.Köszönöm.