Dr. Hernádi Balázs
szülész-nőgyógyász, nőgyógyászati daganatsebész
Szakmai
A doktor úr higgadt volt, végig szakmai hozzáállást tanúsított a vizsgálat során, és türelmesen válaszolt felmerülő kérdéseimre.
Dr. Zinner Balázs
szülész-nőgyógyász, magas rizikójú terhességek specialistája
Köszönet, mindenért
A doktor úr nélkül, ma nem lehetnék boldog édesanya. Hosszú évek fájdalmai után segített, hogy a várandósságom ne újabb kudarccal, fájdalommal végződjön. Örökké hálás leszek ezért.
Dr. Józan Gyöngyi
nőgyógyász, sebész
Türelem és kedvesség
Dr. Józan Gyöngyi és Erőss Orsolya nagyon türelmesek, kedvesek voltak hozzám - pánikolok minden orvosnál, próbálták viccesen oldani a feszültséget, amivel sokat segítettek. Tudnak hallgatni és nem kell kérdeznie az embernek.
Dr. Margitai Barnabás
nőgyógyász, életmód orvos
Alapos, kedves
A doktor úr igen alaposan megvizsgált és elmagyarázott közben részletesen mindent. Nem beszélt velem lekezelően, ami egy üde színfolt volt az egészségügyi tapasztalataimban. Nagyon köszönöm!
Dr. Szélessy Zsuzsanna
hematológus, belgyógyász
Pozitív
Nagyon megnyerő az ügyfélszolgálaton dolgozók segítőkészsége, mosolygóssága, embersége, közvetlensége. Szélessy doktornő szakmai hozzáállása, holisztikus szemlélete, az orvosszakmai nyelvezet közérthetővé tétele, a jövőre vonatkozó tanácsadása, mind - mind nagyon pozitív érzelmet váltott ki belőlem.
Dr. Turi Zsuzsanna
szülész-nőgyógyász, diabetológus
Kiváló szakember
Turi Zsuzsanna doktornő a lehető legjobb választás volt. Kiváló szakember, akit tényleg érdekel az ember problémája. Nem csak a testtel, de a lélekkel is foglalkozik. Örülök, hogy őt választottam.
Dr. Porochnavecz Marietta
diabetológus, terhességi cukorbetegség specialista
Egy kismama
A Doktor nő tudása és kedvességével nagyon elégedet voltam valamint a recepciós hölgy is figyelmes volt.
Varga Dóra
vezető dietetikus
Rendkívül gyakorlatias
Rendkívül gyakorlatias, szakszerű segítséget kaptam. Minden kérdésemre, pontosan válaszolt, ha lehetett több alternatívát is felajánlva. Nagyon jó szívvel tudom ajánlani másoknak. (és szoktam is azóta) Rendkívül kedves, közvetlen, a betegre maximálisan odafigyelő szakembernek tartom. Ez az eddigi legpozitívabb élmény, amiben részem volt az egészségügy területén. Köszönöm
Dr. Gergely Mária
radiológus
Kielégítő tájékoztatás
Nagyon kedves volt a Doktornő, nagyon alapos volt és kielégítő tájékoztatást adott a vizsgálattal és az eredménnyel kapcsolatban. Az asszisztens hölgy is nagyon kedves volt. Nagyon pozitív a véleményem a rendelőről és a szolgáltatásról.